Strony o zdrowiu

Jeśli kiedykolwiek spojrzał online dla darmowych gier biblijnych, to prawdopodobnie zadawane sobie pytanie:

Jakie rodzaje gier są najbardziej popularne? Jak mogę sprawdzić, czy gra jest naprawdę zabawne? Czy mogę ufać treści?

Jako długoletni rodzica, nauczyciela i kościół ochotnika, mogę http://www.cukierniacieslikowski.pl potwierdzić fakt, że zwykle najprostsze gry są najlepsze. I w wielu przypadkach, stare stand-by gry są nadal najbardziej zabawne. W przypadku, gdy nie jesteś na tyle stary, aby znać „Oldies”, pod uwagę te:

1) Miecz Wiertła – jak wielkie wspomnienia mam z tych ras z wakacji biblijnej szkole! Najlepiej to grał z grupą 5-20 uczniów. (Im mniejsza grupa, tym większe szanse, każdy musi wygrać.) Lider woła odniesienie biblijne, na przykład Jana 3:16. Na sygnale, gracze wertować ich Biblie zlokalizować wers. Pierwszą osobą, aby znaleźć wiersz zaczyna czytać na głos. Jeśli ma rację, on zarabia punkt. Jeśli nie jest on poprawny, następna osoba znaleźć werset zaczyna czytać.

Jest coś szybkiego konkurencyjności tej grze, który przemawia do wielu dzieci. Ale dorośli korzystać z tej gry też.

Jeśli okaże się, że jeden lub dwóch graczy wygrywając wszystkie wiersze, można ograniczyć liczbę razy gracz może wygrać. Na przykład, gdy gracz otrzymuje 4 lub 5 punktów, on odpada z gry. Albo mógłby zająć miejsce lidera wołając referencje.

Uwaga: wiertarki Miecz prawdopodobnie nazwany tak dlatego, że Słowo Boże jest określany jako miecz Ducha w takich miejscach jak Efezjan 6:17 i Hebrajczyków 4:12.

2. Cite Reference Jest odwrotnością wiertarką miecz. Tym razem lider zaczyna cytując werset biblijny. Gracze wykrzyczeć odniesienia. Pierwszy z nich, aby zrobić to dobrze zarabia punkt. Można grać tak długo, jak pozwala na to czas, aż ktoś ma 5 punktów.

3. Biblia Hangman jesteś prawdopodobnie wie, jak grać w tę grę dla dwóch osób.
Artykuł dzięki: