Jak zmotywowac sie do nauki

Wstęp

McDonald monopol loterii gra jest oparta na szalenie popularny gra planszowa Monopoly wymyślony na początku 1900 Charles Darrow. Celem McDonalds Monopoly gry jest, aby przyciągnąć klientów do swojej ogólnokrajowej sieci fast food.

Jak grać

Aby zagrać, wystarczy zebrać kawałki stempel na odwrocie opakowań w McDonaldzie.hotel mazowieckie Jeśli kawałek jest „Instant-Win” kawałek, jesteś w stanie odebrać nagrodę natychmiast. Jeśli jest to „Collect Win „nagrodę, trzeba dopasować znaczek z analogicznym nieruchomości na planszy gry Monopoly. Aby otrzymać planszę, można odwiedzić restaurację żadnego McDonalda.

Kiedyś było tak, że Park Place i Boardwalk była nagroda, jednak została zmieniona na czterech linii kolejowych w tym roku.

Best wyroby-kute.pl Buy Bucks

Ten rok, Best Buy jest aktywnym uczestnikiem Monopoly promocjami McDonalda. Jeżeli zebrane pieczątkę dla Best Buy Bucks w nominałach $ 1 lub $ 3, jesteś w stanie go używać w niektórych sklepach Best Buy.

Big Skandal

Chociaż nie był bezpośrednio zaangażowany McDonalda sobie, pracownik swoim partnerem McDonalds Monopoly gra Simon Marketing było. W 2001 roku, Jerome Jacobsen, wraz z innymi te, których to dotyczy, została aresztowana za działalność oszustwa z 1995-2001. Jerome Jacobsen wyjął rzadkich znaczków z drogimi nagrodami. Dał im do jego rodziny i przyjaciół, aby ubiegać się o nagrodę, ponieważ nie był w stanie bycia pracownikiem Simon Marketing i wszystkich. Będą one następnie podzielone udziału stamtąd która była uważana za około miliona $. 13 FBI został ostrzeżony przez jedną z osób zaangażowanych.

Zwycięzcy

Według strony promocjach McDonalda, nie było w sumie 108,232,706 zwycięzców i liczenia.

Artykuł dzięki: http://www.fizjosport.krakow.pl