Wplyw jedzenia na tradzik

Cyloni udało się zniszczyć ludzkie kolonie, a ostatnie ocalałe ludzie są w biegu w Battlestar Galactica. Wciel się w rolę komandora Adamy i reszta jego załogi, jak starają się uciec najeźdźców Cylonów i dotrzeć do legendarnej kolonię zwaną Ziemią. Rzeczy nie są takie proste, choć: trzeba Cyloni atakują cię na każdym kroku, a istnieje wiele wewnętrznych konfliktów do czynienia. Co najgorsze, niektóre załogi są rzeczywiście Cyloni gotów zniszczyć od wewnątrz!

Battlestar Galactica to gra planszowa oparta na remake’u science fiction serialu Battlestar Galactica w 2004 roku. Cyloni – rasa bio-cybernetyczny konstrukcji stworzonych przez człowieka kolonistów – nie zbuntował się i zniszczyli ludzkie kolonie. Zachowane ludzie są teraz w biegu, próbując uciec najeźdźców https://printexpress.pl/gadzety-reklamowe/ Cylonów i chcąc dostać się do legendarnej kolonię Ziemi. Ochrona człowieka uchodźców jest Battlestar Galactica, najwyraźniej ostatni żyjący okręt Floty Kolonialnej.

Wplyw jedzenia na tradzik

W grze planszowej, można grać jako główne postaci z serialu. Można być Komandor Adama i wziąć się w rolę admirała. Albo można odtworzyć część Gung-Ho pilotów żmij „Apollo” Adama i Kara „Starbuck” Tracja. Albo można uzyskać polityczne i wciela się w rolę prezydenta Laura Roslin lub dr Gaius Baltar. Każda postać posiada specyficzne umiejętności, zalety i wady, z których wszystko co musisz starannie zarządzać, jeśli chcesz uniknąć Cylonów i znaleźć Ziemię.

Battlestar Galactica to kooperacyjna gra planszowa. Każdy musi wykorzystać swoje umiejętności i pracować razem, aby uciec i dotrzeć Cyloni bezpieczną przystań. Jest jednak problem … niektórzy z zawodników są Cyloni w przebraniu i próbują sabotować swoją misję. Co gorsza: jeśli jesteś w połowie drogi do celu, wcześniej lojalni członkowie załogi mogą być ujawnione jako Cylonów agentów sen i skupi się teraz wszystkie swoje wysiłki w niszczeniu Galactica i ludzkiej floty.

Artykuł dzięki: