Dlaczego unikac fast foodow

Niestety i kłopotów, z jego wielki pop-O-Matic kości suszarka, pozostają faworytów publiczności. The Game of Life stał się dość zawiłe, ale dzieci nadal chcesz go odtworzyć. Mouse Trap jest zabawa, aby zbudować i ma wartość dodaną pół godziny zatrzymując myszy, gdy gra jest zrobione. Wyższe poziomy klasy mają wielki czas z Clue i pułkownik Mustard i Biblioteki – ze świecznika. Następnie są gry na bazie kreskówek (myślę Spongebob) i wersje Junior Trivial Pursuit i czaszki. I chińskie warcaby i irytuj i obsługi oraz Tri-Bond i Mankala i nasilenie i Backgammon i Scrabble oraz – och, masz pomysł. Lista gier planszowych dla dzieci jest tak długo, jak Twoja wyobraźnia.

Nie opuścić gry preschoolers.Board nie tylko fun.They’re użyteczne.

Dlaczego unikac fast foodow

Nie zawsze myśleć o grach planszowych dla dzieci w wieku przedszkolnym, kiedy myślimy o ich grze. Maluchy biegać i skakać i spadać, a wstać i zrobić to ponownie. Czasami ograniczyć ich spokojny czas na telewizję – bajki i filmy dla dzieci są bardzo dobre, gdy mama i tata potrzebują trochę ciszy. Mimo to, możemy przegapić jakiegoś ważnego szkolenia dla małych, jak również brakującego czasu spędzonego razem w atmosferze spokoju. Coraz więcej dzieci tracą sztukę grzecznej rozmowy i cywilizowanego interakcji z dorosłymi. Jednym z rozwiązań? Wyprowadź gry!

Przedszkolne gry planszowe pomagają dzieciom rozwijać umiejętności będą potrzebować w czytaniu. Uczą się, aby dopasować kolory, liczyć, rozpoznawać litery i ich dźwięki, myśli sekwencyjnie, wygrać łaskawie i stracić wdziękiem. Są to bardzo ważne koncepcje. Candyland i Wgłębienia i Drabiny będą nosić cię, bo twój chłopak będzie chciał jeszcze raz i jeszcze raz grać. Są to wszelkiego rodzaju domino (wiem – nie jest to bezwzględnie gra planszowa), które pozwalają dzieciom dopasować cartoon znaków zamiast kropki.
Artykuł dzięki: