Czego lepiej nie jadac

Gra planszowa podkładki jest coś, co jest bardzo popularne w niektórych częściach kraju, ale coś, co wielu innych nie widziałem ani nie słyszałem o. W rzeczywistości, to może nie widział nikogo, grając w tą grę w filmach czy w telewizji, ale wciąż jest popularna na całym świecie.

Czym jest gra Podkładki forum?

Jest to gra, która jest bardzo podobna do innych gier, takich jak kukurydza rzutu otworu.http://windmar.com.pl/katalog-produktow-i-uslug/bramy-garazowe Jest to w zasadzie gra Toss, które można zabrać ze sobą wszędzie. Mieści się on z dwóch części z drewna, zazwyczaj od 10 do 20 stóp od siebie. Długość będzie prawdopodobnie zależeć od wieku osób grających, z małymi dzieci bawiące się na kurs, który jest znacznie mniejszy.

Każdy z tych dwóch kawałków drewna ma trzy dziury, a każdy gracz ma kilka podkładek, których liczba zależy od dokładnej stylu gry, które wykorzystują. To jest rzeczywiście jednym z tych rodzajów gier, w których każda rodzina lub obszar kraju ma swój własny sposób gry i własny sposób na utrzymanie wynik.

Czego lepiej nie jadac

Co robisz?

Podobnie jak z dziurą kukurydzy Toss gry, po prostu wyrzucić podkładki, które są duże, metalowe pierścienie i mam nadzieję, że grunty są w jednym z otworów w drewnie. Jest to o wiele trudniejsze niż się wydaje, ale jedna z przyjemności gry jest to, że jest tak samo trudne dla wysportowanych ludzi, jak i dla tych, którzy nie jeden sportowego kości w organizmie. Więc pole gry jest równa całej płci i wszystkich grup wiekowych .

Gdzie jest ten Zagrano?

Możesz grać w tę grę na piasku lub trawie, ale prawdopodobnie nie powinien grać na betonie, jeśli używasz podkładki metalowe, które są zwykle używane w grze. Podkładki plansza jest jedną z tych gier, które jest często grał w dużych pikników, spotkań rodzinnych, a czwarte partii lipca, ponieważ każdy może wziąć udział.

Artykuł dzięki: