Jak zerwac z nalogami Były one w większości pozostawała odsłonięta mimo bitwy były prowadzone wokół nich.

Zamek jest następny kawałek lub figur na planszy. Część zamku jest w domu lub schronienia, podobnie jak to było ucieczką w czasach średniowiecznych. W szachach, obie strony mają 2 zamki lub gawrony, ponieważ są one czasami nazywane też.

Rycerz na szachownicy reprezentuje profesjonalny Wojownik średnim wieku, którego zadaniem było chronić i pilnować osoby o statusie. w grze w szachy Istnieją również dwa z nich na każdej stronie. Rycerze są ważniejsze niż pionki, ale mniej ważne niż biskupów, królów lub królowych. Mogą one być poświęcone, aby zapisać wszystkie te ważne elementy w zasadzie porównywalne jak pionki.

Biskup, kolejny i ważny element gry, stoi jako symbol Kościoła. Kościół był bogaty i potężny siłą w średniowieczu i religia odegrała dużą rolę w życiu każdego człowieka. Biskup jest nazwą kapłana w Kościele katolickim, który był znacznie zwiększona poprzez rankingi w znacznie mocniejszej pozycji. W szachach, są 2 biskupów dla każdej strony.

czapkiznadrukiem.com/component/virtuemart/czapki-z-siatka

Teraz pomówmy o Queens. Królowa jest zorientować się wyłącznie w tej grze, który przedstawia kobietę i królowa wyróżnia się jako najpotężniejszą postacią gry z większą elastyczność niż jakakolwiek inna postać. W grze w szachy, istnieje tylko jedna królowa dla każdego gracza, a na pocz? Tku gry jest umieszczony tuż obok króla. Wiele osób nie wie, że królowe w średniowieczu często przechowywane silny status. Królowe pracowali za lub przeciw ich królów. Są one zazwyczaj bardzo dobrze wspomniano w historii przez całe czasach historycznych, a kiedyś miał dużo więcej energii niż król.

Król jest najwyższy kawałek na szachownicy i jest tak dobrze bronił na szachownicy, jak to było w prawdziwym średniowiecznym życiu. W tym czasie, upadek króla zdecydowanie wskazują na utratę królestwa wrogów inwazji i że najprawdopodobniej doprowadzi do zmian na gorsze.
Artykuł dzięki: