Jak wybrac odpowiednia pielegnacje

Co robisz, gdy jesteś w parze z kimś, kto jest znamionowym 200 punktów wyższy niż ty? Czy grasz na agresywną grę w szachy? Albo grasz pasywnie i bronić w trakcie gry?

Dla wielu poprawiających szachistów, odpowiedź byłaby ta ostatnia. Może myślą remis wystarczy. A może zaufać ich przeciwnicy bardziej w wyniku tego podejścia „tchórzliwy” do gry w szachy.

Niezależnie od przyczyny, jest, gra obronne tylko dlatego, że są przeciwko silniejszego gracza jest wielki błąd!

Jeśli przyjąć tę koncepcję, jesteś prosi się kruszyć. Twój przeciwnik będzie miał cię za szyję, a on wykorzystać swoją bierność poprzez atakowanie i młotkiem cię z każdym ruchem. Nie wiem jak wy, ale będąc człowiekiem worek treningowy nie jest to świetny sposób, aby grać w szachy.

Musisz nauczyć się grać agresywnie szachy wygrać z tych silniejszych graczy. Kiedy atakuje, nie kulić w kącie. Uderzać z powrotem! Gdy robi pomyłka, wykorzystywać go i zaatakować go. Nie tylko czekać na losowanie do zaoferowania.

Jak grać agresywny Chess Game – Wskazówka 1

Gdy zaatakuje cię, mówią, że grozi uchwycić biskupa lub rycerza, zamiast przenosić je do bezpieczeństwa, szukać większych zagrożeń i ciosy z kontry!

Widzisz, kiedy automatycznie wycofać kawałek zamiast kontratak (gdy masz szansę), jesteś cesji inicjatywę swoim silniejszego przeciwnika. Pozwalasz mu dyktować tempo gry.

Uwierz mi, inicjatywa liczy tyle tych graczy. Zdolność dyktować tempo gry jest coś, co będą musieli poświęcić na. Dlaczego więc masz zamiar dać im to za darmo? Nie trzeba dodawać, należy również walczyć zapoznaj się z naszą ofertą o tej inicjatywie.

Jak grać agresywny Chess Game – Wskazówka 2

Graj otwarcie szachowe, które dają podstawę do agresywnej gry w szachy!

Nie, nie mówię, że trzeba grać wątpliwe otwory ofiarnych.
Artykuł dzięki: sklepswanson.pl/ultimate-15-strain-probiotic-60kaps