Jak dbac o siebie naturalnie

Jednak „kryzys” pojawią się co turę, które mogą rzucać klucza do swoich działań. Kryzysy te stanowią wydarzenia, które dzieją się w trakcie podróży i są zasadniczo różne sub-działek w serialu. „Passing” test umiejętności kryzys może wynagrodzi wam więcej środków i „braku” można doprowadzić do uszkodzonego statku lub niektórych członków załogi w ambulatorium.okna pcv zielona góra Każdy sprawdzian umiejętności będą mieć wiele umiejętności, które mogą pomóc „pass” go. Postacie z odpowiednimi umiejętnościami mogą korzystać ze swoich kart, aby pomóc, ale ukryte Cylonów zdrajcą można używać kart z innego rodzaju umiejętności sabotować wysiłek i sprawi, że „nie” kryzys!

Ważniejsze są dwa możliwe skutki, które pochodzą z każdej karty kryzysowej. Każda karta kryzys może mieć Cylonów „działanie”, czy to dotyczy nowego Cylonów basestar pojawiające się blisko ciebie, lub posiadające basestar najeźdźców uruchamiania lub posiadające napastnicy próbują atakować statki cywilne lub pokład Galactica. Wyniki są zazwyczaj nieprzyjemne, i wahają się od uszkodzonych sekcji statków, rannych członków załogi i posiadające Cylonów centurionów pokład i przejęcia statku. Każda karta kryzys może mieć również wpływ „Jump”, czyli floty staje się o jeden krok bliżej do odlecieć do nowej planety w drodze do Ziemi. Jest to istotne, ponieważ tylko w ten sposób ludzie, aby wygrać mecz jest skakać daleko, aby dotrzeć do bezpiecznego schronienia. Oczywiście, Cyloni nie chcesz, aby tak się stało.

Battlestar Galactica to bardzo interesująca gra, która wymaga dużo planowania strategicznego (a także blefuje jeśli grasz Cylonem w przebraniu). Spółdzielnia próba ucieczki Cyloni i dotrzeć do bezpiecznego miejsca jest bardzo wciągająca, zwłaszcza jeśli oglądał serial telewizyjny i wiem znaki. Gra nie jest zbyt trudne do opanowania, a ilość wyborów i zdarzeń losowych zagwarantować, że żadne dwie gry będą takie same.Świetna gra dla wszystkich poziomów zaawansowania. Ale podróż nie kończy się tutaj; robi się jeszcze bardziej interesująca, gdy okazuje się Battlestar Pegasus!

Złożoność: 4.0 / 5.0

Czas trwania: ~ 3 godzin

Liczba graczy: 3 do 6 graczy

Artykuł dzięki: wiązanki pogrzebowe warszawa