Jak tanio dbac o zdrowie

Istnieje kilka gier, proste , ale tak innowacyjny, że moment trafią na rynek, stają się błyskawiczne hitami. 7 Wonders jest jednym z nich. Przy obciążeniu nagród już wygrał, zobaczmy, co sprawia, że ??ta gra wyjątkowa.

Przegląd gier

7 Wonders to w zasadzie gra karciana, w której każdy gracz przejmuje kontrolę nad jednym wielkim starożytnego miasta: Rodos. Aleksandria, Efez, Babilon, Olympia, Halicarnassus lub Giza i stara się uczynić go wiodącym miastem starożytnego świata. Aby osiągnąć ten cel, gracze muszą wykorzystywać zasoby naturalne, rozwój handlu relacje z sąsiednimi miastami, postęp w technologii i podnieść potężną armię. Ponadto gracze mają możliwość zbudowany cud w ich mieście, aby zarobić więcej punktów zwycięstwa lub inne bonusy. Cud jest zbudowany w 3 etapach (z wyjątkiem jednego miasta, które wykorzystuje 2 etapy). Gra odbywa się w ciągu 3 średniowiecza, przez który jest używany odpowiedni talii kart. W każdym wieku gracze mają możliwość rozwijania swoich miast i budować cud grając 6 kart wybrane choć system opracowywania, podobne z tej stosowanej w Magic The Gathering. Pod koniec trzeciego graczy Age liczą swoje punkty zwycięstwa i gracz z największą ilością VP jest zwycięzcą.

Na początku gry każdy z graczy może być przypisany do miasta losowo (istnieje również możliwość wyboru każdego gracza miasto on / ona woli), jak również od strony miasta będą grać. Każda płyta gracz jest dwustronny (A Boki B) z każdej strony mają różne wymagania i bonusy dla każdego etapu budowy Cudu. Każde miasto jest w stanie wyprodukować do zasobu, pokazany w lewym górnym rogu planszy.

Na początku każdej epoki, każdy gracz otrzymuje ręki 7 kart, rozpatrywane losowo z odpowiedniej talii. Każdy Wiek składa się z 6 gry włącza. Podczas każdej tury gracze wykorzystane do gry pojedynczej karty, jednocześnie.

Artykuł dzięki: