Bieganie - porady

Korzyść dla Biskup nie jest w stanie przeskoczyć to, że biskup nie jest umieszczana w pozycji niepewnych. Aby przeskoczyć kawałek Rycerz musi być tuż obok tego kawałka. Jest szansa złowienia. Korzystanie z biskupem w zaawansowanych ruchów jest trudne, ale łatwo praktykowane.

Im bardziej doświadczony szachista potrafi bardzo skutecznie korzystać z biskupem.ile za oc samochodu Biskup może być silną obronę, ponieważ jego ruchy po przekątnej, aby bronić swego króla w roszady poprzez bardziej warowny obszar, że król może ukryć się.

Bieganie - porady

Biskupi i pionki mogą ze sobą współpracować. Skonfiguruj Bishop i jego pionki, tak że mogą one posiadać pionki wroga za biskupa do ataku. Jeśli biskup jest na białych kwadratów, umieścić swoje pionki na czarne kwadraty, gdzie biskup nie może iść. Pozwól biskupów Pionki posiadają pionki przeciwnika. Pionki nie mogą wrócić, więc mogą być utrzymywane łatwo. To się nazywa mocowania pionki przeciwnika.

Bieganie - porady

Nie lekceważ potęgi biskupa, ponieważ ma zdolność do zmiany losów gry. Korzystanie z biskupem jest doskonałą strategią, gdy go zrozumieć. Ponieważ jest to coś doświadczeni szachiści obsłudze, początkujący powinni być świadomi tego strategicznego kawałka początku ich gry.

Odkryj zupełnie nowy wymiar do gry i nauki w szachy z naszych Kamień i marmur Szachy sety. Motyw Szachy idealnie pasuje do Twojego stylu. Uzyskać więcej informacji, świetne materiały na Bishop Moves kawałek dla Chess gry planszowe, rozrywki Szachy kawałki, w tym ozdobne szachy. Craig jest zapalonym badaczem myślenia i metod stosowania strategii Szachy strategicznego. Stosując strategię w swoim stylu życia, on przynosi żywo treści do swoich artykułów. Naukowiec przez naturę, że analizy i badania danych, szczególnie doceniając historyczne szachy porusza ciekawostki. Craig ma zabawne i pouczające sposób komunikowania się swoją wiedzą.MarbleChessBoard.com

Artykuł dzięki: niemiecka chemia